VDS Czmyr Kowalik Spółka komandytowa
ul. Łagiewnicka 4a
41-608 Świętochłowice
NIP 627-27-12-976
Regon 241794039

Tel.: 32/ 770 91 40 do 42
Fax: 32/ 770 91 43

Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS nr 0000371827

Godziny pracy: poniedziałek - piatek 7.00 - 17.00
sobota, niedziela - nieczynne


Prezentujemy podział na regiony i odpowiedzialnych za ich obsługę Regionalnych Kierowników Sprzedaży wraz z Koordynatorkami Regionów Sprzedaży


mapa


Region A


Regionalny Kierownik Sprzedaży
Ireneusz Duraj
ireneusz.duraj@vds.pl kom. +48 664 115 951

Koordynator Regionu Sprzedaży
Agnieszka Krawczyk
agnieszka.krawczyk@vds.pl kom. +48 600 907 414, tel. 32 770 91 40-42 wew. 11

Region B


Regionalny Kierownik Sprzedaży
Aneta Bechta – Tomaka
aneta.bechta@vds.pl kom. +48 795 444 498

Koordynator Regionu Sprzedaży
Agnieszka Podstawka
agnieszka.podstawka@vds.pl kom. +48 600 907 413, tel. 32 770 91 40-42 wew. 12

Region C


Regionalny Kierownik Sprzedaży
Zdzisław Kowalczyk
zdzislaw.kowalczyk@vds.pl kom. +48 664 115 950

Koordynator Regionu Sprzedaży
Agnieszka Jędrzejczyk
agnieszka.jedrzejczyk@vds.pl kom. +48 600 907 417, tel. 32 770 91 40-42 wew. 13

Region D


Regionalny Kierownik Sprzedaży
Łukasz Wójcik
lukasz.wojcik@vds.pl kom. +48 600 907 416

Koordynator Regionu Sprzedaży
Magdalena Selcer
magdalena.selcer@vds.pl kom. +48 728 418 105, tel. 32 770 91 40-42 wew. 14

Region E


Regionalny Kierownik Sprzedaży
Andrzej Fik
andrzej.fik@vds.pl kom. +48 600 960 630

Koordynator Regionu Sprzedaży
Katarzyna Szewczyk
katarzyna.szewczyk@vds.pl kom. +48 600 907 415, tel. 32 770 91 40-42 wew. 15

Udostępniamy Państwu wszystkie adresy e-mail do DWS, w celu jak najlepszej komunikacji z VDS ŁADNE KLAMKI:

zapytania, informacje: vds@vds.pl
zamówienia: zamowienia@vds.pl
reklamacje: reklamacje@vds.pl


© 2018 TX System Sp. z o.o., office@txsystem.com.pl